Societate comerciala angajeaza pentru magazinul din localitatea Corabia consilier vanzari

MIRALUX STAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilități:
Asigura vânzarea produselor si serviciilor oferite de către companie;
Oferă informații despre caracteristicile tehnice si modul de folosire ale produselor;
Oferă clienților consultanta in alegerea produselor in acord cu nevoile acestora;
Servirea clienților într-o maniera prompta si politicoasa;
Realizarea obiectivului lunar de vânzări;
Verifica si asigura corectitudinea inregistrarilor in sistemul de gestiune;
Intocmeste raportarile specifice activitatii de vanzari;
Participa la inventarele periodice.

CERINTE

Candidatul ideal:

Experienta minima in promovarea si vanzarea de produse electronice, electrocasnice, IT si/sau comunicatii.
Studii medii/superioare;
Aptitudini de comunicare/relaționare cu clienții;
Fluenta in vorbire si tinuta ingrijita;
Putere de convingere si o buna capacitate de negociere;
Abilitați de lucru in echipa;
Cunoștințe operare PC (Word si Excel);
Cunostiinte contabilitate primara;
Capacitate de analiza si sinteza;
Permis de conducere categoria B;
Flexibilitate si spirit de echipa;
Inițiativa si atitudine pozitiva;

BENEFICII OFERITE

Vino în echipa noastră şi vei beneficia de:
-salariu motivant, corelat cu performanţele obţinute ; tichete de masă; telefon mobil;
-lucrul intr-o echipa dinamica; oportunitati de training si dezvoltare a cunostintelor profesionale; şansa unei cariere într-o companie in expansiune.
Relatii la tel.0729440212 sau trimiteti CV la adresa de mail:magazine@miralux.ro

Companie privata cu capital 100 % romanesc.Societate cu activitate din 2011 in domeniul comertului cu produse electrocasnice si electronice.