Farmacist- oras Corabia

REAL GREEN PHARMA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza si organizeaza activitatea in farmacie;
- elibereaza medicamentele cu prescriptie medicala;
- identifica nevoile pacientilor si formuleaza recomandari;
- face parte din comisia de inventariere periodica;
- participa la derularea campaniilor promotionale;
- administreaza stocurile din farmacie si isi asuma gestiunea colectiva impreuna cu tot personalul din unitate;
- intocmeste comenzile pentru aprovizionarea farmaciei.

CERINTE

- studii superioare de specialitate ( facultatea de farmacie);
- certificat de membru al Colegiului;
- cunostinte operare PC;
- experienta minim 6 luni in farmacii cu circuit deschis;
- capacitate de organizare si de coordonare a unui colectiv;
- abilitati de relationare si comunicare;
- orientare catre pacient.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix;
- bonusuri in functie de vanzari;
- bonuri de masa.

Compania este un grup farmaceutic in extindere, ce asigura constant pregatirea profesionala a echipei sale, in vederea satisfacerii eficiente a nevoilor clientilor.