Web Developer

S.C. TRITON TOOLS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intretine, dezvolta si optimizeaza site-urile companiei;
- colaboreaza cu membrii echipei pentru dezvoltari ulterioare ale site-urilor;
- administreaza magazinul online al companiei;
- se ocupa de promovarea produselor companiei prin intermediul magazinului online;
- are ca obiectiv cresterea vizibilitatii magazinului in mediul online.

CERINTE

- Studii superioare;
- Cunostinte avansate HTML / CSS / PHP;
- Cunostinte PostgreSQL;
- Constituie avantaj cunostinte utilizare platforma OpenERP, instalare module, customizare module;

TRITON S.R.L. - dealer autorizat si importator: Bosch, Makita, Karcher, Stihl, Esab, Stanley, Unior, etc.
Sedii: Bucuresti, Constanta, Galati, Cernavoda, Urziceni

BENEFICII OFERITE

Triton S.R.L. doreste sa atraga in echipa sa persoane dornice sa munceasca intr-un mediu dinamic şi profesionist.

OFERTA:
- salariul integral pe cartea de munca;
- posibilitate de avansare: salariale (salariul creste pe masura experientei acumulate), functie ( salariatul poate avansa pe alta functie pe masura pregatirii lui);
- program de instruire la locul de munca;
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul Companiei;
- stabilitate pe termen lung (avem peste 20 de ani de activitate, 172 de angajati si suntem in dezvoltare).

Dealer autorizat pentru marci recunoscute precum Bosch, Makita, Metabo, AEG, Atlas Copco, Telwin, Mahe, Selco, Stone, Enar, Karcher, Stanley, Unior, Hawera, Tytan, SC TRITON SRL asigura desfacerea unei game largi de produse prin intermediul punctelor de lucru din Constanta, Cernavoda, Galati, Urziceni si Ploiesti, cat si cu ajutorul retelei proprii de distributie. Alaturi de sculele electrice si de mana, Compania distribuie si o mare varietate de instalatii si aparatura industriala, elemente de asamblare, feronerie pentru lemn, PAL, PVC si aluminiu, accesorii pentru mobilier si decoratiuni interioare.

Triton doreste sa atraga in echipa sa persoane tinere, dornice sa munceasca intr-un mediu dinamic ?i profesionist.