Web designer

Atinimul

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intretinerea si dezvoltarea website-urilor companiei (adaugare/modificare pagini, prelucrare imagini, realizare linkexchange, realizare rapoarte de trafic, campanii SEO, lucrul cu baze de date)
- Graphic & Web Design: realizarea de machete publicitare si alte vizualizari
- Realizarea de campanii media online
- Administrarea site-urilor companiei, a conturilor de retele de socializare, a conturilor de Google AdWords
- Realizarea proiectelor in termenele stabilite
- Realizarea de layout-uri pentru diferite medii de comunicare

CERINTE

- Experienta in domeniul webmaster/webdesign
- Nivel avansat de utilizare a programelor de grafica Photoshop, CorelDRAW
- Cunostinte de Adobe Flash, HTML /CSS, emailing / PHP/MySQL, Joomla
- Cunostinte de copywriting, social media, SEO
- Cunostinte pentru dezvoltarea sau lucrul cu magazine on-line (Prestashop, Magento, etc)
- Abilitati dezvoltate de comunicare si exprimare scrisa
- Cunostinte limba engleza;
- Posesor permis auto

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant
- Posibilitati de dezvoltare profesionala in cadrul unei echipe tinere si profesioniste

Eforie Aqua Park-Situat între Plaja Belona din Eforie Nord, Hotel Europa şi Lacul Belona, cel mai nou parc de distracţii şi unicul din sudul litoralului românesc pune la dispoziţia clienţilor cele mai cool tobogane acvatice într-un mediu sigur şi sănătos.