Vanzator - Gestionar

Echipamente si Servicii Tehnice

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezentarea si vanzarea directa a produselor catre clienti.
- Informarea si indrumarea clientilor in alegerea cea mai potrivita .
- Asigura calitatea serviciilor de vanzare oferite clientilor.
- Expune produsele corespunzator tehnicilor de mercantizare, si face demonstratii clientilor pentru a demonstra calitatea, caracteristicile si tehnicile de utilizare ale diferitelor produse.
- Asigura afisarea preturilor in raion, corect si vizibil.

CERINTE

- Cunostinte operare PC
- Comunicativitate, adaptabilitate, experienta in domeniul echipamentelor/ utilajelor/ sculelor folosite in constructii si ateliere de prelucrari
- Experienta in vanzari sau disponibilitate pentru adaptarea la acest tip de activitati
- Cunostinte tehnice necesare pentru prezentarea si recomandarea echipamentelor, in scopul indrumarii potentialilor beneficiari catre solutia optima (unul sau mai multe din domeniile: scule electrice, scule de mana, echipamente de mica mecanizare - generatoare, aparate de sudura, motopompe, placi compactoare etc, accesorii

BENEFICII OFERITE

Angajarea se face cu o luna de proba platit,in conditiile stabilite la interviu.

DESCRIEREA FIRMEI

Distribitor autorizat Bosch, Makita, Stihl, Irwin etc.