Tehnician Service IT

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asigura service si mentenanta IT la sediul clientilor sau/si sediul firmei
-Identifica si rezolva orice problemele legate de calculatoarele/retelele/perifericele clientilor
-Asigura suport telefonic sau pe email pentru clienti legat de problemele IT
-Livreaza si instaleaza echipamentele catre clienti. Asigura familiarizarea angajatilor
-Livreaza produse de birotica si papatarie clientilor
-Urmareste si incaseaza facturile clientiilor sai
-Urmareste,emite si arhiveaza certificatele de garantie, intrare/iesire service, etc
-Completeaza, transmite si arhiveaza rapoartele lunare de mentenanta
-Identifica si coopteaza noi clienti in portofoliul firmei

CERINTE

-Tanar posesor de cunostinte solide depanare calculatoare,perferice, retelistica, etc
-Minim liceul
- Carnet de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

Masina, telefon, un mediu de lucru nestresant
Salariul in functie de performante, dar nu mai mic decat cel minim