Tehnician reincarcari cartuse laser si reparatii imprimante

Gama Ink Service SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noi, la Gamma Ink încărcăm cartuşe de 10 ani. În fiecare zi! Suntem o echipa tanara si lucram intr-un mediu placut in centrul Constantei. www.gammaink.ro

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
-verificarea, instalarea si depanarea imprimantelor inkjet si laser;
-verificarea, instalarea si depanarea copiatoarelor;
-reincarcarea si testarea cartuselor laser/inkjet;
-gestionarea documentelor interne in cadrul departamentului tehnic.

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:
-studii medii/scoala profesionala in domeniul tehnic;
-experienta intr-un domeniu tehnic (electric, electronica, etc.) reprezinta un real avantaj. Experienta in reincarcari cartuse si reparatii imprimante nu este obligatorie.
-cunostinte limba engleza;
-persoana placuta, responsabila si organizata.

BENEFICII OFERITE

Salariu 2000 lei + sporuri
Bonuri masa si bonuri cadou

Reparatii/service pentru imprimante si copiatoare. Reincarcari cartuse cu cerneala si toner imprimante si copiatoare.