SPECIALIST APROVIZIONARE- Constanta

S.C. TRITON TOOLS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Relationeaza cu furnizorii agreati;
- Lanseaza comenzi pe furnizori in functie de necesitati;
- Urmareste zilnic si saptaminal modul cum se realizeaza graficul de livrari;
- Tine un istoric al fiecarui furnizor in functie de comenzile efectuate catre acesta si modul cum au fost onorate;
- Intocmeste lunar diverse rapoarte;

- Urmareste indeplinirea conditiile cerute (cantitate, calitate, termene limita, costuri, preturi) pentru fiecare comanda;
-Isi planifica activitatea de aprovizionare cu scopul de a se livra la timp produsele solicitate de catre clienti

-Respecta standardele de aprovizionare în conformitate cu politica si obiectivele firmei;

-Negociaza cu furnizorii necesarul optim de aprovizionat;
-Emite comenzi de aprovizionare;

CERINTE

-Studii superioare profil economic sau tehnic - OBLIGATORIU

-Bune abilitati de negociere, comunicare, organizare şi lucru în echipa;
-Cunostinte foarte bune in operare MS Office (Word, Excel)

-Cunostinte de Lb.Engleza - nivel mediu;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant, bonusuri si prime in functie de performante;
- mediu de lucru dinamic si profesionist;
- program de instruire la locul de munca;
- loc de munca stabil.

Dealer autorizat pentru marci recunoscute precum Bosch, Makita, Metabo, AEG, Atlas Copco, Telwin, Mahe, Selco, Stone, Enar, Karcher, Stanley, Unior, Hawera, Tytan, SC TRITON SRL asigura desfacerea unei game largi de produse prin intermediul punctelor de lucru din Constanta, Cernavoda, Galati, Urziceni si Ploiesti, cat si cu ajutorul retelei proprii de distributie. Alaturi de sculele electrice si de mana, Compania distribuie si o mare varietate de instalatii si aparatura industriala, elemente de asamblare, feronerie pentru lemn, PAL, PVC si aluminiu, accesorii pentru mobilier si decoratiuni interioare.

Triton doreste sa atraga in echipa sa persoane tinere, dornice sa munceasca intr-un mediu dinamic ?i profesionist.