Sef Tura Paza

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Human Market recruteaza SEF TURA PAZA pentru obiectivele de paza ale clientului sau, concurent de nivel national in industria de securitate privata, din Constanta si localitatile invecinate.

Pentru depunerea candidaturii si informatii suplimentare: 0241 506 228 sau 0722 284 593.

Resposabilitatile Sefului de Tura includ, dar nu se rezuma la coordonarea si supravegherea permanenta a activitatii de paza, desfasurata de agentii de paza din subordine, pentru toate obiectivele alocate, bunurile si valorile nominalizate in planurile de paza, in vederea asigurarii integritatii acestora, in conformitate cu legislatia si normele interne in vigoare, cu scopul asigurarii celor mai bune conditii privind derularea relatiilor contractuale cu beneficiarii.

CERINTE

-absolvent de liceu cu diploma de BAC (studii superioare reprezinta un avantaj);
-certificat de calificare (sau competente) in domeniul paza si/sau atestat profesional;
-cunostinte PC;
-aptitudini de supervizare, analiza si sinteza a informatiilor, rezistenta la lucru sub presiune, organizare;
-subordonare;
-ingritate caracteriala, verticalitate morala, cinste si corectitudine;
-carnet de conducere cat.B;

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta in urma interviului.