SEF TURA - CONSTANTA

DIVERTA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- supravegheaza receptionarea, etichetarea si aranjarea produselor la raft
- se asigura in permanenta ca nu exista marfa receptionata si neexpusa la raft
- informeaza in timp util seful de magazin despre posibilele rupturi de stoc aparute
- supravegheaza si verifica pastrarea ordini si curateniei in magazin
- participa activ la inventare, verifica alaturi de seful de magazin diferentele de inventar

CERINTE

- studii medii finalizate/superioare in curs
- experienta profesionala in vanzari minim 1 an
- experienta anterioara in managementul echipei constituie avantaj
- cunostinte hardware, software, dapanare
- cunostinte operare PC - Excel, Word, Power Point
- cunostinte de limba engleza - nivel mediu

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru dinamic si profesionist
- oportunitati reale de promovare
- bonuri de masa
- bonusuri in functie de realizari
- cursuri/traininguri dupa angajare

Infiintata in 2001, DIVERTA este cea mai mare retea de magazine de carte, papetarie, IT si muzica de pe piata romaneasca cu peste 80 de magazine la nivel national si 1000 de angajati.

Detalii suplimentare poti gasi pe DivertaOnLine www.dol.ro sau www.diverta.net

Tel: 0724.20.25.58
Email: claudiu.besu@diverta.net