Sef Serviciu Paza

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Human Market recruteaza SEF SERVICIU PAZA pentru clientul sau, concurent de nivel national in industria de securitate privata, din Constanta si localitatile invecinate.

Activitatile desfasurate includ, dar nu se rezuma la planificarea si coordonarea activitatii de paza a tuturor obiectivelor alocate, a bunurilor si valorilor nominalizate in planurile de paza, in vederea asigurarii integritatii acestora, in conformitate cu legislatia si normele interne in vigoare, cu scopul asigurarii celor mai bune conditii privind derularea relatiilor contractuale cu beneficiarii.

CERINTE

• Educatie:
Minimun studii medii finalizate (bacalaureat)/studii militare (subofiter/ofiter) si studii superioare reprezinta un avantaj.

• Experienta:
Minimum 1 an in activitati specifice de paza/experienta militara.

• Cunostinte minime:
Legislatie specifica activitatii de paza privata;
Cunostinte PC: pachetul MS Office;
Permis auto categoria B.

• Abilitati si aptitudini:
Abilitate in comunicare;
Capacitate de organizare si decizie;
Putere de concentrare, analiza si sinteza ;
Capacitate de prioritizare;
Initiativa si perseverenta in rezolvarea problemelor;
Rezistenta fizica;
Spirit de echipa;
Comportament etic.

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta in urma interviului.