SEF RECEPTIE HOTEL

HOTEL ANCA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-- responsabil cu supravegherea eficienta a operatiunilor specifice receptiei;
- indeplinirea atributiilor de serviciu in concordanta cu standardele companiei;
- gestionarea, pregatirea si dezvoltarea a echipei din subordine;
- abordare la cele mai inalte standarde in ceea ce priveste produsul si serviciile;
- promovarera unei imagini pozitive care sa contribuie la atingerea obiectivelor hotelului si promovarea valorilor interne ale acestuia.
- creeaza oferte personalizate
- se ocupa de realizarea pachetelor turistice
- face rezervari hoteliere si de transport, gestionand locurile pe care agentia le are disponibile.

CERINTE

- experienta pe un post similar minim 2 ani;
- abilităţi de planificare, organizare si coordonare a activităţii;
- aptitudinea de a urmări sarcini şi obiective multiple;
- cunoştinţe de operare intr-un sistem de gestiune
- bună comunicare interpersonală şi relaţională;
- cunosterea limbii engleze

BENEFICII OFERITE

- condiţii de muncă într-un mediu profesionist, competitiv şi dinamic;
- pachet salarial ce include: salariu, o masa/zi, decontarea transportului.

DESCRIEREA FIRMEI

HOTEL EFORIE NORD