REPREZENTANT TEHNIC - Feronerie si accesorii pentru tamplarie PVC

S.C. TRITON TOOLS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se ocupa cu vanzarea de elemente de feronerie pentru tamplarie PVC si accesorii specifice, furnizeaza informatii de specialitate asupra caracteristicilor şi functionarii acestora, face demonstratii privind modul de utilizare.

A . Sarcini permanente
- Intra in legatura cu clientii din showroom-ul de prezentare
- Intocmeste si prezinta ofertele cu caracter general;
- Întocmeşte si prezintă ofertele specifice, in funcţie de interesul clientilor sau la solicitarea acestora;
- Comunica responsabilului aprovizionare produsele contractate in vederea livrarii sau aprovizionarii;
- Asigura protejarea si inbunatatirea imaginii companiei in toate activitatile desfasurate;
- Identificã modalitãtile prin care se pot câstiga noi segmente de piatã.

B. Sarcini ocazionale:de natura profesionala si administrativ-organizatorica, primite de la superiori.

CERINTE

- Experienta in domeniul tamplariei PVC reprezinta un avantaj
- Studii medii sau superioare - de preferat profil tehnic;
- Excelente abilitati de vanzare, personalitate puternica, fire optimista, pro-activa, comunicativa;
- Personalitate orientata spre rezultate;
- Seriozitate maxima, spirit de echipa;
- Cunostinte operare PC nivel mediu;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant,
- oportunitati de dezvoltare profesionala si promovare in cadrul companiei,
- program de instruire la locul de munca;
- loc de munca stabil.

Dealer autorizat pentru marci recunoscute precum Bosch, Makita, Metabo, AEG, Atlas Copco, Telwin, Mahe, Selco, Stone, Enar, Karcher, Stanley, Unior, Hawera, Tytan, SC TRITON SRL asigura desfacerea unei game largi de produse prin intermediul punctelor de lucru din Constanta, Cernavoda, Galati, Urziceni si Ploiesti, cat si cu ajutorul retelei proprii de distributie. Alaturi de sculele electrice si de mana, Compania distribuie si o mare varietate de instalatii si aparatura industriala, elemente de asamblare, feronerie pentru lemn, PAL, PVC si aluminiu, accesorii pentru mobilier si decoratiuni interioare.

Triton doreste sa atraga in echipa sa persoane tinere, dornice sa munceasca intr-un mediu dinamic ?i profesionist.