Reprezentant medical in Constanta

Vavian Pharma

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea produselor catre medici ;
- sustinerea vanzarilor, indeplinirea obiectivelor de vanzari ;
- colaboreaza cu Regional Manager si Product Manager ;
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii companiei ;
- prezentarea si promovarea brandului la clientii companiei ;
- supervizeaza, identifica si implementeaza modalitatea de prezentare a produselor ;
- executa si coordoneaza activitati specifice (direct marketing, sampling) ;
- intocmirea periodica a planurilor de activitate, a rapoartelor de activitate. ;
- monitorizarea activitatii concurentei .

CERINTE

- Absolvent studii superioare;
- Studiile medicale si/sau experienta reprezinta un avantaj;
- Abilitati foarte bune de comunicare, prezentare si negociere;
- Atitudine pro-activa, orientare catre clienti si catre gasirea solutiilor;
- Cunostinte operare PC ( Pachetul Office );
- Cunoasterea limbii engleza la un nivel mediu;
- Permis conducere categoria B ;
- disponibilitate pentru deplasari .

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Bonusuri in functie de realizari;
- Oportunitatea de a lucra alaturi de echipa unita si de a creste professional;
- Se ofera masina si telefon mobil .

Companie importatoare si distribuitoare de produse parafarmaceutice.