Profesor limba engleza judetul CONSTANTA

International English School ASOCIATIA SAINT JEAN DELACROIX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Post part time de trainer LIMBA ENGLEZA in cadrul firmei noastre pentru judetul CONSTANTA, care poate sa tina cursuri in statiunea 2 MAI, pe o perioada de 2 luni (noiembrie si decembrie). Orele au loc la sediul firmei partenere iar cursantii fac parte exclusiv din mediul de afaceri. Este necesara o buna/foarte buna cunoastere a limbii engleze dar experienta de profesor nu este obligatorie, pentru ca asiguram materiale predare si training.

CERINTE

-studenta/masteranda/absolventa LIMBA ENGLEZA, cu un program flexibil,care sa permita sustinerea orelor
-studii de specialitate LIMBA ENGLEZA
-personalitate placuta si comunicativa
-capacitate buna de comunicare in LIMBA ENGLEZA
-atestate de limba engleza, care sa poata fi prezentate clientilor nostri.

BENEFICII OFERITE

-contract de munca
-decont telefon si transport pentru orele sustinute la sediul firmei partenere
-remuneratie in functie de nr de ore predate lunar si bonusuri suplimentare pentru atingerea obiectivelor de curs.ATENTIE - nu vor fi luate in consideratie persoanele care nu au studii de specialitate si nu pot dovedi prin diplome si certificate cunoasterea limbii engleze.

Compania romana nr 1 in cursuri limbi de straine pentru companii.12 ani de experienta in predarea limbii engleze. Cursuri intensive pentru persoane fizice ,pentru companii multinationale, portofoliu de exceptie, filiale si dotari europene.