Operator introducere date.

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- introducerea datelor online,
- updateaza ofertele
- colaboreaza cu personalul existent in vederea solutionarii diverselor probleme;
- sprijina activitatea zilnica a firmei;
- raspunde de promovarea imaginii firmei prin comportament si prin activitatea desfasurata;
- preia si redirectioneaza corespondenta si comenzile;

CERINTE

- capacitatea de a aduna informatii, interesat si bun cunoscator in comertul online
- abilitati excelente de comunicare si planificare;
- cunostinte PC – avansat;
- persoana responsabila, dinamica, organizata;

BENEFICII OFERITE

Pregatim un mediu de lucru in care performanta este valorizata. Ne propunem una din primele pozitii din piata si acest lucru implica investitii si resurse. Putem oferi avantajele care vin din dezvoltarea carierei alaturi de un viitor jucator important precum si un pachet salarial motivant in functie de numarul de oferte introduse