Operator Dispecer / Dispecer CCTV

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

HUMAN MARKET recruteaza "Operator Dispecer" si "Dispecer CCTV" pentru client national in domeniul securitatii private. Actualmente recrutam din si pentru CONSTANTA.

CERINTE

-6 luni experienta pe pozitia de dispecer;
-scolarizare minimum 10 clase;
-intergritate caracteriala si verticalitate morala, cinste si corectitudine;
-certificat de calificare si/ sau atestat profesional in meseria de agent paza si ordine constituie un avantaj;
-curs operator PC constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Asiguram:
-Contract individual de munca semnat inaintea inceperi activitatii, predat in prima zi de munca.
-Tinuta si echipamente profesionale date in uz, fara retineri din salariu, singura conditie fiind buna intretinere.
-Analize medicale gratuite la anagajare si periodice.
-Curs de calificare gratuit.
-Salariu de incadrare 804 RON brut lunar (pentru persoanl calificat) - la norma lunii + plata orelor suplimentare (cca. 800 Ron in mana la 12/24) definite de lege; salariu incadarare 700 RON brut lunar pentru personal necalificat, in aceleasi conditii.
-Decontul transportului.