MERCHANDISER - Divizia Procter&Gamble - Locatie: FOCSANI, CONSTANTA

INTERBRANDS Marketing & Distribution SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- se ocupa de aranjarea pe raft a produselor de care este responsabil;
- se asigura de prezenta tuturor produselor la raft in magazinele in care este locat, conform standardelor impuse de companie;
- verifica preturile la raft
- se asigura si plaseaza in magazine diversele materiale promotionale

CERINTE

- minim studii medii
- limbaj profesional
- abilitati de comunicare
- perseverenta.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix
- Bonuri de masa.
- Decont transport.

SC INTERBRANDS Marketing & Distribution S.A. este cea mai mare companie de distributie din Romania (cu o cifra de afaceri in anul 2007 de 1.4 miliarde USD ), partener si distribuitor unic al celor mai mari producatori de bunuri de larg consum din lume: Procter&Gamble, Nestle, Kotanyi, Vodafone, British American Tobacco, etc.

Echipa Interbrands este pro-activa, orientata spre rezultate si ambitioasa, cu inalte standarde de calitate; la noi increderea si angajamentul provin din pasiune si implicare.

Performanta companiei a fost sustinuta prin efortul, talentul si dedicarea continua a celor care formeaza echipa INTERBRANDS.

Daca doresti sa faci parte din echipa noastra de succes nu ezita sa aplici pentru acest post!