Mecanic pentru tiruri si autovehicule

SC CAR-GO CARRIER AUTOMOTIVE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

DESCRIERE JOB:

-intretinerea mijloacelor de transport ( TIR) + autovehicule din parc inainte de plecarea in cursa;
-urmarirea starii tehnice a TIR-ului /autovehiculului si anuntarea sefului direct de sesizarea unor defectiuni;
-realizarea reparatiilor necesare la TIR/autovehicul
-stabilirea necesarului de piese de schimb si emiterea comenzilor catre seful direct;
- raspunde de efectuarea corecta si la timp a reparatiilor mijloacelor de transport;

CERINTE

CERINTE JOB:

-cursuri de mecanica;
-cunostinte de electricitate;
-cunostinte hidraulice,etc.
-carnet de conducere categoria B
-persoana seroasa, bun profesionist

BENEFICII OFERITE

-bonuri de masa

DESCRIEREA FIRMEI

DOMENIU DE ACTIVITATE: TRANSPORT SPECIALIZAT AUTOVEHICULE
Car-go Carrier Automotive realizeaza transporturi interne si internationale cu cele 11 autotransportoare specilizate in transportul de autoturisme si autovehicule comerciale.