Manipulant marfa (Operator depozit)

TRITON SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Munca in acest post presupune in principal:

- Operatiuni de descarcare, manipulare, receptie si depozitare marfa in conformitate cu standardele specifice;
- Colaborarea cu reprezentantii de vanzari pentru pregatirea marfurilor in vederea comercializarii lor catre clienti;
- Respectarea normelor de protectie a muncii;
- Asigurarea si mentinerea curateniei la locul de munca;
- Sortarea deseurilor (carton, plastic, metal) din depozit si depozitarea acestora in spatii special amenajate.

CERINTE

- minim studii medii (de preferat profil tehnic);
- persoana serioasa, organizata, responsabila, comunicativa, dornica sa lucreze intr-un mediu competitiv;
- experienta intr-o pozitie similara nu este obligatorie, dar constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- post permanent de tip full-time;
- pachet salarial motivant (salariu+tichete de masa, prime ocazionale-in functie de performante, programe permanente de instruire);
- mediu de lucru profesionist.

SC TRITON SRL – lider pe piata localain comercializarea de sculesi accesorii pentru constructii, tamplariesi feronerie PVC, feroneriesi accesorii mobilier, service autorizat scule, dore?te sa atragain echipa sa tineri dornici sa munceascaintr-o echipa de profesioni?ti.
Pentru ca suntem cei mai buni, dorim sa integramin randul nostru persoane de exceptie, motivate sa ofere o munca de calitate.