MANIPULANT

Top Brands Distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

Incarcarea si/sau descarcarea marfurile in/din autovehicule.
2. Manipularea si asezarea produselor in spatiile special destinate, in functie de sortimente si termenul de valabilitate, manual sau folosind electrostivuitorul.
3. Comisionarea marfurilor pentru livrare conform documentelor si indicatiilor gestionarului.

CERINTE

Vrei sa lucrezi intr-o companie tanara, dinamica, aflata in plina dezvoltare, unde sa-ti pui in valoare competentele si experienta profesionala?
Doresti sa-ti construiesti o cariera intr-o companie ce crede in “investitia in oameni”?

Ca urmare a dezvoltarii retelei de distributie,
TOP BRANDS DISTRIBUTION
una din cele mai experimentate companii din Romania in domeniul FMCG,
principalul distribuitor al produselor Philip Morris Romania,
deschide o noua DIVIZIE SALES FOOD, in punctul de lucru CONSTANTA si isi doreste sa angajeze MANIPULANT.

Ce asteptam de la candidatii pe acest post?

Cel mai important lucru este fii o persoana corecta, cinstita si dornica sa munceasca.
In plus, ne dorim o persoana cu:
- studii medii,
- autorizatie de stivuitorist (constituie un avantaj).

Daca te regasesti in descrierea de mai sus, nu ezita sa aplici pentru acest post.

Top Brands Distribution este una dintre cele mai experimentate companii din Romania, in domeniul distributiei bunurilor de larg consum, fiind principalul distribuitor al produselor Philip Morris Romania.

Din 1998, Top Brands Distribution a avut o dezvoltare continua, devenind o companie de varf in distributia produselor alimentare, cu o forta de vanzare de peste 200 de persoane, ce raspund cerintelor a peste 9,000 de clienti din Bucuresti si din alte 9 judete ale tarii.