Macelar / Transator - Constanta

BILLA ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- transarea/prepararea carnii si aranjarea produselor din carne pe raft cu respectarea parametrilor calitativi;

CERINTE

- studii de specialitate sau atestat / certificat de transator / macelar;
- bune cunostinte despre tipuri si produse din carne;
- bune cunostinte despre normele de igiena si despre echipamentul de lucru din sectorul carne;
- flexibilitate si simt estetic;
- simt de raspundere, seriozitate si spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- un loc de munca sigur si stabil;
- un mediu de lucru dinamic intr-o companie multinationala;
- perspective excelente de promovare.

Billa este prezenta in Romania din februarie 1999 si este parte componenta a grupului german REWE, care numara peste 14.000 magazine si 300.000 angajati in intreaga Europa, cu o cifra de afaceri de aproape 50 miliarde euro. Politica BILLA este tocmai aceea de a satisface toate gusturile, printr-un bogat sortiment de produse proaspete precum si prin multe alte articole din necesarul zilnic la preturi extrem de avantajoase.