kinetoterapeut, maseur, asistent BFT, cosmeticiana,manichiurista

cocor

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca iti doresti sa lucrezi intr-un mediu profesionist, in primul Spa de standard international din Romania afiliat la ISPA (International Spa Association) cu o echipa de exceptie, te rugam sa ne trimiti CV-ul tau insotit de o fotografie si o scrisoare de intentie care sa detalieze si urmatoarele aspecte:
1. De ce ai ales Cocor Spa?
2. De ce ar trebui Cocor Spa sa te aleaga?
3. Care sunt planurile tale pentru urmatorii 5 ani?
4. Obiective salariale.
5. Obiective profesionale.

CERINTE

Cerinte:
¿¿¿ persoana optimista, pasionata, devotata, dedicata nevoilor si dorintelor oaspetilor nostri
* profesionist
¿¿¿ abilitati de comunicare si buna relationare in colectiv
¿¿¿ experienta de lucru in Industria Ospitaliera si Spa
¿¿¿ spirit de echipa
¿¿¿ flexibil, disponibil
¿¿¿ sa cunoasca si sa impartaseasca viziunea unica si misiunea Cocor Spa

DESCRIEREA FIRMEI

www.cocor.ro