Key Account Manager Turism

SC Triumph Comptur SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzarea si promovarea serviciilor companiei catre clienti noi ( hoteluri, vile si pensiuni )
- Prospectarea pietei si cresterea portofoliului de clienti
- Mentinerea relatiei cu clientii existenti (intalniri, propuneri, rapoarte)
- Sustinerea de prezentari si demonstratii la client cu privire la modul de functionare al portalului de rezervari online mamaiabooking
- Colectarea debitelor de la clienti in teremenele si procentul agreat prin contract
- Urmarirea permanenta a concurentei
- Realizarea de rapoarte de vanzari saptamanale

CERINTE

- Studii superioare
- Cunostinte avansate de operare MS Office si Internet
- Limba engleza (nivel avansat)
- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + bonus din contractele realizate

DESCRIEREA FIRMEI

Triumph Comtur SRL
- Avem o experienta in turism din 1994
- Am adus pe litoralul romanesc mii de turisti de pe tot continentul
- Avem sute de contracte incheiate cu agentiile de turism atat interne cat si externe, pentru aducerea turistilor pe litoralul romanesc
- Personal cu experienta in marketing si vanzari