Inginer / Tehnician Service IT

CRUCIAL SYSTEMS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Depanare hardware periferice si sisteme
- Instalare si configurare retele voce-date
- Mentenanta pe baza de contract

CERINTE

- Facultate - de preferat. Inginer - de preferat
- Experienta minim 1 an - de preferat
- CERTIFICARI MICROSOFT (MCP), HP, BRAND-REX Constituie Avantaj ;
- Cunostinte PC: Word, Excel
- Carnet de conducere (B) - de preferat
- Aspect profesional - business

Profilul candidatului ideal:
- Abilitati de a stabili relatii cu oameni
- Abilitati de analiza si planificare. Inteligent
- Personalitate deschisa - se relationeaza usor cu clientii potentiali - persoane necunoscute
- Valori stabile,
- Dornic sa invete lucruri noi,
- Foarte muncitor, rezistent la stress
- Are abilitatea de a-si atinge obiectivele. Bun manager de proiect
- Om de echipa
- Proactiv, capabil sa gaseasca solutii.
- Persistent.
- Creativ, cu initiative
- Dinamic, energic,
- Disponibil sa calatoreasca
- Optimist, psihic excellent, stare de sanatate impecabila
- Fara obligatii personale (studii de continuat, familie solicitanta sau cu probleme, o slujba secundara, actionar intr-o afacere etc.)
- Fara cazier si fara urmariri penale, fara conflicte majore cu fosti clienti, angajatori.
- Referinte impecabile de la locurile de munca anterioare

BENEFICII OFERITE

- Salariu negociabil in functie de experinta
- Telefon mobil
- Auto pentru deplasari serviciu
- Cursuri specializare
- Conditii de lucru optime

DESCRIEREA FIRMEI

Service IT hardware si software.