INGINER CONSTRUCTOR / CONDUCTOR ARHITECT

ADN_BA srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Post de inginer proiectant(full-time) intr-o echipa tanara

Responsabilitati:
-coordonarea santierelor aflate in executie
-dirigentie de santier, verificarea implementarii proiectelor companiei
-initiere in project managementul santierelor
-colaborare in redactarea proiectelor de arhitectura (PT, DDE)

CERINTE

-cunostinte CAD: AutoCAD
-experienta santiere constructii
-experienta in proiectare - constituie un avantaj
-gestiune santiere - constituie un avantaj
-EXCEL, experienta devize - constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

-implicare in proiecte imobiliare importante (10-20000mp),cu arhitectura de calitate, intens mediatizate, a caror buna coordonare va constituii o adevarata realizare personala.
-proiectare conform standardelor internationale
-pachet salarial complex (masina, telefon)

birou de proiectare, consultanta si investitii imobiliare, in parteneriat cu importante firme de constructii Italiene:
-http://www.tecsnc.it/
-http://www.digennarocostruzioni.com/
-http://www.contractline.it/