Front Desk Officer

Ameropa Grains SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Asigura suportul administrativ pentru echipa de management
• Mentine contact telefonic cu furnizorii de servicii
• Primeste si trimite fax-uri, primeste si distribuie corespondenta
• Participa la sedinte, redacteaza minuta sedintei
• Primeste si furnizeaza informatiile catre celelalte departamente pe baza instructiunilor primate
• Realizeaza rezervari pentru calatorii (hotel, avion etc.)
• Pregateste diferite tipuri de rapoarte si prezentari la solicitarea managerului
• Culege, analizeaza si sumarizeaza informatii

CERINTE

• Cunoasterea pachetului MS Office si navigare internet: nivel avansat
• Cunostinte limba engleza: nivel avansat
• Abilitati de planificare si organizare a activitatilor, de stabilire a prioritatilor
• Abilitate de culegere a datelor, investigarea, analizarea si structurarea informatiilor obtinute si prezentarea concluziilor
• Capacitatea de a termina proiectele atribuite in termenele stabilite
• Capacitate de identificare si rezolvare probleme
• Capacitate de focalizare pe detalii
• Abilitatea de a verifica datele de intrare si corectarea erorilor
• Rigurozitate in indeplinirea atributiilor de munca
• Personalitate axata pe relatii sociale, entuziasta, dinamica
• Disponibilitate de invatare continua

BENEFICII OFERITE

De ce sa lucrezi cu noi:
- excelente oportunitati pentru dezvoltarea carierei;
- pachet salarial competitiv
- bonusuri in functie de performante
- mediu de lucru placut
- suport din partea colegilor si a echipei de management

Ameropa Grains SA own 18 silos and warehouses spreaded in Constanta county. Main activities are:
- grains and oilseeds aquisitions.
- fertilizers, seeds and crop protection sales.
- silo services.
- trading commodities.