Farmacist Depozit

Anamisco 2000 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Evidenta permanenta a stocurilor de materiale si medicamente depozit.
- Actualizare permanenta a situatiei termenelor de garantie ale medicamentelor si substantelor depozitate si rulate in procesul de distributie.
- Permanenta preocupare pentru dezvoltarea strategiei de distributie multilaterala in teritoriu, parte integranta a strategiei de dezvoltare a intregii afaceri.
- Colaborarea cu administratorul firmei in folosirea optima a spatiului depozitului, in concordanta cu comenzile in derulare sau comenzile viitoare si cu graficul importurilor si al aprovizionarii depozitului.

CERINTE

- Persoana analitica, cu spirit de coordonare a activitatii proprii cu celelalte sectoare ale activitatii firmei.
- Dorinta de dezvoltare personala si de autodepasire, ca viitor membru al unei echipe de prestigiu si al unei companii in plina dezvoltare, intr-un domeniu dinamic.
- Buna cunoastere a medicamentelor uzitate in programele nationale dar si pe piata, in general.
- Capacitate de sinteza.
- Spirit de echipa.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru cu caracter occidental.
- Suport tehnic electronic de inalta clasa si sinteza.
- Salariu motivant.
- Bonusuri negociabile.

Reprezentant medical al unei firme de prestigiu, capital integral privat, actionariat mixt romano/strain
Distribuitor medicamente de succes pe piata, in special a celor prin programe nationale
Importator medicamente si echipamente, accesorii medicale