ELECTRONIST SERVICE

S.C. TRITON TOOLS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigura suport service (intretinere si repatatii scule industriale);

- identifica precis necesitatile clientilor, pe baza unei foarte bune intelegeri a tuturor detaliilor tehnice ale echipamentelor;

-ofera suport tehnic departamentului vanzari, atat in vederea ofertarii celei mai potrivite solutii tehnice, cat si pentru intocmirea contractelor de service;

- realizeaza rapoartele de service si pastreaza evidenta lucrarilor de service/intretinere efectuate la instalatii, actualizand permanent baza de date in ceea ce priveste activitatea de service.

CERINTE

experienta pe un post similar cel putin cinci ani

- studii PROFIL TEHNIC finalizate

- foarte buna capacitate de a rezolva probleme tehnice concrete;

- notiuni de operare PC;

Candidatul ideal va fi:

- capabil sa lucreze in echipa si sa isi asume responsabilitati;

- bune abilitati de comunicare, atitudine pozitiva;

- persoana dinamica, punctuala, meticuloasa, perseverenta, organizata, orientata spre rezultate, auto-motivata

BENEFICII OFERITE

-post permanent de tip full time intr-o firma lider la nivel national;

-program de instruire la locul de munca;

-pachet salarial motivant, bonusuri si prime in functie de performante;

-tichete de masa

Dealer autorizat pentru marci recunoscute precum Bosch, Makita, Metabo, AEG, Atlas Copco, Telwin, Mahe, Selco, Stone, Enar, Karcher, Stanley, Unior, Hawera, Tytan, SC TRITON SRL asigura desfacerea unei game largi de produse prin intermediul punctelor de lucru din Constanta, Cernavoda, Galati, Urziceni si Ploiesti, cat si cu ajutorul retelei proprii de distributie. Alaturi de sculele electrice si de mana, Compania distribuie si o mare varietate de instalatii si aparatura industriala, elemente de asamblare, feronerie pentru lemn, PAL, PVC si aluminiu, accesorii pentru mobilier si decoratiuni interioare.

Triton doreste sa atraga in echipa sa persoane tinere, dornice sa munceasca intr-un mediu dinamic ?i profesionist.