Electrician intretinere si reparatii

Electro Bit Instal SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania ELectro Bit Instal angajeaza electrician intretinere si reparatii, oferind 2 posturi in conditiile de mai jos:

Candidatul ideal
Studii medii sau scoala profesionala
Calificari: electrician
Cunostinte de frigotehnie – reprezinta avantaj
Experienta de lucru in domeniul electric de minim 1 an
Capacitati de citire si interpretare ale schemelor electrice
Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana, responsabila, serioasa, agila, cu o atentie distributiva in timpul programului de lucru si capabila de lucru in echipa.
Autorizare ANRE gr. II A&B - constituie avantaj

CERINTE

Sarcini si atributii:
Realizarea cablajului pentru instalații electrice și curenți slabi, conexiuni la aparataj ultra terminal și în tablouri electrice.
Urmărește respectarea proiectului atât din punct de vedere tehnic cat și încadrarea în termenele de execuție.
Lucrari de intretinere si revizii la clienti
Efectuarea interventiilor de urgenta la clienti, in cazul aparitiei unui defect

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Salariu motivant
Ore suplimentare platite

Programul de lucru:
Se lucreza de luni pana vineri: 8h/zi ( 08:00 – 16:30 )

Companie tânăra, Electro Bit Instal răspunde cerinţelor pieţei printr-o abordare integrată, astfel fiecare soluție este configurată în aşa fel încât să răspundă nevoilor clienților și a industriei în care activează. Personalul experimentat al companiei creează soluţiile tehnologice perfect armonizate cu cele mai exigente cerinţe ale clienţilor.