Economist contabil

Moscopolis Business Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectuarea de operatiuni contabile (furnizori/clienti, operatiuni lei/valuta, garantii, leasing, gestiuni materiale, mijloace fixe, balanta si bilant);
- Intocmirea situatiilor contabile, analize financiare, rapoarte;
- Evidenta veniturilor si a cheltuielilor;
- Inchideri contabile lunare;
- Intocmirea bilanturilor semestriale si anuale

CERINTE

- experienta in contabilitate de minim 3 ani
- cunostinte de utilizare ale unuia dintre programele specializate
- bune cunostinte de operare PC (Excel, Word)
- studii superioare financiar- contabile
- bune cunostinte de limba engleza;
- cunostinte solide ale legislatiei si procedurilor financiare romane
- abilitati de organizare si planificare
- meticulozitate si acuratete
- spirit analitic, lucrul in echipa
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant

Moscopolis Business Agency va investi in Costinesti peste 20 de milioane de euro. Firma lanseaza in Costinesti conceptul de aparthotel prin contopirea notiunii de locuinta de vacanta cu cea de hotel, cu finisajele si facilitatile corespunzatoare. Blocurile vor avea receptie, parcare subterana si supraterana, piscina, piano bar zona de petrecere a timpului liber, spalatorie/uscatorie. Predarea locuintelor se va face la cheie, cu bucatarie utilata, toate cu finisaje de lux.