DIRECTOR PRODUCTIE

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea si coordonarea activitatilor specifice de productie (planificare, lansarea, urmarirea fabricatiei, ambalare, control in flux);
- Organizarea si monitorizarea fluxurilor de productie;
- Aplicarea proceselor/tehnologiilor de fabricatie si control al calitatii pe flux;
- Supervizarea cailor prin care sunt aplicate instructiunile tehnice/tehnologice;
- Respectarea termenelor si graficelor de fabricatie;
- Asigurarea incadrarii costurilor de productie in prevederile bugetului planificat;
- Instruirea, gestionarea, evaluarea si motivarea personalului departamentului.

CERINTE

- Studii superioare tehnice ¿ Inginerie mecanica/electrotehnica/tipografie/utilaj chimic/prelucrare etc;
- Experienta min. 5 ani in productie/fabricatie si in control de calitate pe flux (avanjat);
- Experienta in productie de printing;
- Experienta coordonare min. 40-50 persoane;
- Experienta in operarea pe linii tehnologice sau fabricatia pe game de echipamente complexe;
- Experienta relevanta in pozitii Manageriale similare;
- Cunostinte limba engleza - obligatoriu;
- Cunostinte operare PC (MS Office).

Abilitati:

- Comunicare si organizare;
- Capacitate de analiza si decizie;
- Leadership ¿ motivare si conducere a echipei;
- Initiativa si orientare pe rezultate, proactiv;
- Capabilitate de invatare rapida si adaptare;
- Dinamic, energic, corect si decis.

BENEFICII OFERITE

- Salariul brut : echivalentul in lei a 800 euro, inclusiv cu tichete de masa;
- Telefon mobil de serviciu;
- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere de success intr-o companie in plina dezvoltare.

Numai persoanele care intrunesc cerintele si accepta conditiile sunt rugate sa aplice la acest job !

Numai persoanele selectate vor fi contactate in vederea participarii la interviu !

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management