Director marketing - magazin online

PREMIUM SHOPPING S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obligatii si responsabilitati pe linie profesionala:
1.Raspunde pentru corecta executare a contractelor si acordurilor incheiate cu clientii din portofoliu.
2.Raspunde de intocmirea documentelor de livrare (facturi fiscale in conformitate cu acordurile incheiate cu clientii), incasari si plati cu numerar (chitante si dispozitii de plata/incasare), etc.
3.Desfasoara urmatoarele activitati:
- identifica si contacteaza potentiali clienti in vederea remiterii ofertei, negocierii, incheierii si executarii contractelor comerciale;
- intocmeste oferte de marfuri;
- acorda asistenta d.p.d.v. tehnic si comercial clientilor si potentialilor clienti;
- negociaza, incheie si asigura executarea contractelor si acordurilor comerciale;
- tine evidenta contabila primara si intretine relatiile cu clientii din portofoliu;
4.In limita timpului disponibil si in conformitate cu dispozitiile primite participa la indeplinirea atributiilor generale privind vanzarea marfurilor.

Responsabilitati pe linie de calitate si cunoasterea sistemului calitatii
1.Sa cunoasca si sa aplice politica managementului in domeniul calitatii si obiectivele ce decurg din aceasta;
2.Sa cunoasca aspectele sistemului calitatii corespunzatoare domeniului sau de activitate;
3.Verifica existenta documentelor pe linie de calitate in sectorul coordonat.

Responsabilitati pe linie de protectia muncii
1.Sa-si insuseasca si sa respecte normele si instructiunile de protectie a muncii si masurile de aplicare a acestora;
2.Sa utilizeze corect echipamentele tehnice;

CERINTE

Persoana cu experienta in vanzari online, fiind vorba de un magazin online de parfumuri si cosmetice.

Daca esti in cautarea unui bronz SANATOS, unic, uniform pe tot corpul dar si rapid de realizat atunci TopazSKIN este solutia pe care o cauti. TopazSKIN aflat in CityPark Mall Constanta – Sky Level.
Salonul de bronzat TopazSKIN detine aparate noi de ultima generatie. Avem aparate de bronzat de la firme de top in domeniu dintre care mentionam UWE, MegaSun, Hapro-Luxura.