Desenator AUTOCAD

EBC

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam 1 Desenator AUTOCAD pentru unul din clientii nostri, o companie franceza specializata in lucrari metalice si de feronerie de arta. Cu peste 12 ani pe piata de specialitate, grupul isi propune sa se dezvolte pe plan international lansand o noua sucursala in Constanta.

Sediul companiei se afla in imediata apropiere de Constanta.

Realizarea planselor de executie pentru structuri metalice și feronerie de arta (scari, porti, cupole, balustrade, lucrari industriale);
Realizarea notelor de calcul;
Predimensionări elemente de rezistență;
Generare liste de materiale pentru structurile proiectate.

CERINTE

Experienta pe un post similar – minimum 2 ani;
AutoCAD 2D – nivel avansat;
Cunostinte de structuri metalice si feronerie – un real avantaj;
Limba engleza – nivel avansat;
Limba franceza – nivel mediu.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant;
Posibilitate de avansare;
Formari direct la compania mama din Franta.

Suntem compania de resurse umane care identifică, integrează și administrează eficient personalul de care au nevoie clienții români și internaționali.

La noi vei găsi nu doar oportunități de muncă, ci și susținerea morală de care poate mai ai nevoie pentru a prinde curaj. Vom fi lângă tine în timpul interviului cu angajatorul și vom păstra o comunicare transparentă pe toată durata procesului de recrutare.

Nu uita:
Jobul ideal este locul de întâlnire al candidaților și companiilor care se potrivesc, iar noi știm să creăm astfel de locuri de întâlnire.