Coordonator echipa

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Formezi si dezvolti continuu propria echipa de consilieri financiari,
• Motivezi structura proprie si esti responsabil de realizarea obiectivelor stabilite de companie,
• Participi activ prin training si intalniri la realizarea obiectivelor echipei,
• Dezvolti continuu baza de clienti prin referinte si administrezi portofoliul de clienti .

CERINTE

Cerinte
PROFIL CAUTAT

Daca esti o persoana:
• Dornica sa-si cladeasca o cariera ,
• Organizata si orientata catre rezultate,
• Cu calitati de lider,
• Dornica sa progreseze ca manager,

te invitam sa vii alaturi de noi si sa ne convingi ca TU meriti postul.
Experienta in coordonarea de echipe si permisul de conducere sunt un avantaj, dar nu o conditie.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII

• Venituri motivante
• Sansa de a-ti forma si coordona propria echipa de consilieri financiari
• Mediu de lucru profesionist
• Program flexibil
• Apartenenta la un brand recunoscut pentru calitate si seriozitate.