Contabil

SC PARADIS STAR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectueaza operatiuni de introducere corecta a datelor din registrele de casa si a rapoartelor de gestiune , extrase de cont de la banci , facturi de intrare sau iesire marfa
- intocmeste situatii zilnice privind disponibilul in casa si la banci, datorii de plata si creante in curs de incasare
- urmareste achitarea la timp a datoriilor catre stat
- pastreaza contactul cu autoritatile financiare ;
- urmareste si evidentiaza corect incasarile si platile prin casa sau banca ;
- primeste saptamanal de la punctele de lucru si verifica documentele gestionare (NIR-uri, rapoarte de gestiune, monetare, foi de varsamant bancar) ;
- introduce in programul de contabilitate documentele gestionare primite de la punctele de lucru ;

CERINTE

Cunostinte solide in programul de gestiune si contabilitate Win Mentor IASI si programul de evidenta al salariatilor REVISAL
Curs de Resurse Umane

Persoana organizata

Candidatii pot trimite C.V.-ul pe adresa de e-mail office@paradisstar.ro

BENEFICII OFERITE

In urma interviului

Societatea infiintata in anul 1994, avand ca domeniu de activitate comertul cu produse textile en-gros si en detail
Avem o larga retea de distributie in toata tara atat prin magazinele proprii cat si prin punctele de desfacere ale colaboratorilor nostri.