Companie multinationala selecteaza consultanti in asigurari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Studii medii/superioare
•Abilitati de utilizare PC

•Prospectare piata si identificare a potentialilor clienti
•Promovarea produselor companiei
•Intretinerea relatiei cu clientii existenti
•Participa la training-urile organizate de companie si la intalnirile cu unit managerul de care apartine

CERINTE

Experienta in vanzari
Comunicativ,cu implicare si o atitudine pozitiva, fire dinamica si sociabil
Atitudine proactiva si orientare catre client
Experienta in domeniul asigurarilor constituie un avantaj Abilitati de negociere si vanzare
Flexibil cu capacitate de a acumula noi cunostinte

BENEFICII OFERITE

•Schema de recompensare avantajoasa
•Posibilitate de dezvoltare profesionala
•Plan de cariera
•Bonusuri lunare, semestriale
•Instrumente de suport in activitatea de vanzare
•Integrarea intr-o echipa de profesionisti
•Posibilitatea de a detine un portofoliu diversificat (atat viata cat si non - viata)
•Sustinere profesionista pentru licentiere intr-o activitate profitabila