BRANCH MANAGER CONSTANTA

CREDIT TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Promovarea companiei
-Implementarea unor strategii de dezvoltare
-Identificarea clientilor pe piata locala
-Stabilirea contactelor cu potentialii clienti
-Realizarea intregului demers de intocmire a dosarului de credit, pana la obtinerea creditului de catre client
-Mentinerea relatiei cu clientii existenti si cu institutiile bancare partenere
-Gestionarea activitatii punctului de lucru urmarind atingerea scopurilor trasate de companie
-Organizarea activit¿¿ii branch-ului
-Intreprinderea unor activitati de motivare a echipei si de crestere a coeziunii acesteia

CERINTE

-Studii superioare finalizate in domeniul economic si/sau management
-OBLIGATORIU experienta minim 1 an in domeniul financiar-bancar
-Minime cunostinte de contabilitate
-Cunostinte de operare PC
-Capacitate decizionala, creativitate in gasirea de noi solutii
-Abilitati de leadership
-Persoana dinamica, proactiva
-Abilitati de comunicare, mediere si negociere
-Gandire analitica
-Carnet de conducere categ.B

BENEFICII OFERITE

salariu fix
comision din veniturile agentiei
bonusuri lunare
carte de munca
telefon mobil
autoturism
posibilitatea dezvoltarii personale
mediu de lucru deosebit, alaturi de o echipa tanara

Compania noastra aflata in plin proces de extindere are ca obiect de activitate consultanta in domeniul creditelor bancare. Ne-am facut remarcati prin prestarea unor servicii de calitate orientate catre necesitatile clientilor. Ne diferentiaza promptitudinea si profesionalismul cu care venim in intampinarea nevoilor din ce in ce mai diversificate in domeniul serviciilor bancare. Succesul este partenerul nostru fidel. Asteptam sa te alaturi noua!