Asistent vanzari Swarovski

SC ALLIANCE CRISTAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- oferirea unui serviciu profesional de consultanta pentru clienti conform standardelor si politicilor Swarovski
- cunoasterea produselor si colectiilor brand-ului
- mentinerea unei atitudini profesioniste in timpul programului de lucru
- oferirea de asistenta managerului de magazin in vederea indeplinirii atributiilor si sarcinilor cerute
- implementarea politicilor de imagine – merchandising vitrine si magazin
- realizarea activitatii de gestiune in ceea ce priveste magazinul (incasare contravaloare produse, participare la inventare, etc).
- atingerea targetelor de vanzari
- receptia cantitativa si calitativa a produselor
- coordonare si comunicare permanenta cu echipa pentru crearea unui mediu placut de munca

CERINTE

- bune abilitati de vanzare si focusat pe rezultate
- orientat catre servirea profesionala a clientilor
- persoana deschisa, comunicativa, spontana
- responsabil si increzator in propriile abilitati
- sa poata reprezenta stilul si imaginea Swarovski si sa se poarte ca un adevarat ambasador Swarovski
- limba engleza nivel mediu

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Bonuri de masa
Comision din realizarea targetelor de vanzari

DESCRIEREA FIRMEI

OUR STORY
Since 1895, founder Daniel Swarovski’s mastery of crystal cutting has defined the company. His enduring passion for innovation and design has made it the world’s premier jewelry and accessory brand. Today, the family carries on the tradition of delivering extraordinary everyday style to women around the world.