ASISTENT VANZARI CU EXPERIENTA IN DOMENIUL TAMPLARIE PVC

SC ARHITECT VISION CONSTRUCT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- Efectueaza, participa si urmareste efectuarea analizei documentatiilor tehnice pentru realizarea produselor ;
- Efectueaza analiza contractelor;
- Din punct de vedere economic, prospecteaza piata externa-interna in vederea obtinerii de noi contracte;
- Intocmeste contracte si acte aditionale;
- Urmareste derularea contractelor cu beneficiarii;
- Asigura evidenta comenzilor si a ofertelor;
- Intocmeste oferte pe baza de analiza tehnico-economica si obtinerea de profit;
- Tine evidenta ofertelor;
- Promoveaza, lanseaza si urmareste realizarea comenzilor numai in conditiile impuse de documentatie ;
- Asigura asistenta tehnica a clientilor;
- Analizeaza si intocmeste rapoarte de neconformitate si avizeaza solutiile de remedieri propuse, aducandu-le la cunostinta directorului executiv

CERINTE

- Cunostinte operare program WinArhi;
- Foarte bune abilitati de comunicare si prezentare;
- Capacitate de organizare;
- Corectitudine, seriozitate, receptivitate, spirit de echipa;
- Atitudine proactiva, dinamism, flexibilitate;
- Orientare catre rezultate;
- Abilitati de negociere si persuasiune;
- Capacitatea de valorificare a oportunitatilor de vanzare;
- Experienta in domeniul vanzarilor este obligatorie.

BENEFICII OFERITE

Beneficii : pachet salarial motivant - salariu fix in functie de experienta si comision din vanzari in functie de realizari.

S.C.Arhitect Vision Construct S.R.L.este o firma infiintata in anul 2013.