ASISTENT VANZARI

CITYLIGHTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea firmei.

Experienta vasta in domeniul corpurilor de iluminat, supravegherea pietei si atentia fata de feed-back-ul clientilor sunt unele dintre cele mai bune resurse pentru imbunatatirea continua a activitatii noastre. Colectand si analizand aceste informatii, ne permite sa invatam cum putem imbunatati colectiile noastre. Oferim clientilor cele mai bune produse si servicii profesionale, de cea mai buna calitate de pe piata.

CERINTE

Candidatul ideal

Abilitati de comunicare.

Munca in echipa.

Descrierea jobului

Promovarea firmei

-Vanzarea produselor

-Prezinta si promoveaza direct produsele / serviciile prin realizarea de oferte pentru clientii potentiali si cei existenti.