Asistent Marketing

Moscopolis Business Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Se subordoneaza direct directorului de department
-Asistarea in implementarea activitatilor de marketing stabilite.
-Asigura legatura si gestioneaza relatiile dintre companie si furnizorii de servicii de comunicare
-Concepere machete de presa si articole de prezentare, materiale promotionale si de promovare a imaginii companiei; evaluarea comunicarii in revistele de specialitate
-Monitorizarea permanenta a pietei si a concurentei.

CERINTE

-Studii superioare, preferabil in domeniul marketing, comunicare, economie
-Experienta de min 1 an pe acelasi post sau intr-un post similar (avantaj)
-Cunostinte avansate de operare PC: Word, Excel, PowerPoint, avantaj cunostinte primare Corel, Photoshop.
-Persoana dinamica, organizata, responsabila, cu foarte bune abilitati de comunicare, rabdare, atentie la detalii
-Capacitate de analiza si de sinteza.
-Limba engleza, spaniola: nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant

Moscopolis Business Agency va investi in Costinesti peste 20 de milioane de euro. Firma lanseaza in Costinesti conceptul de aparthotel prin contopirea notiunii de locuinta de vacanta cu cea de hotel, cu finisajele si facilitatile corespunzatoare. Blocurile vor avea receptie, parcare subterana si supraterana, piscina, piano bar zona de petrecere a timpului liber, spalatorie/uscatorie. Predarea locuintelor se va face la cheie, cu bucatarie utilata, toate cu finisaje de lux.