Asistent Manager/Operator Calculator

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verificare si inregistrare plati
- Primire/trimitere corespondenta
- Redactare contracte/anexe
- Inregistrare documente interne,
- Pregatire acte contabilitate
- Comenzi furnizori
- Preluare apeluri telefonice si redirectionarea acestora
- Ofertare clienti
- Urmarire apeluri clienti si asistenta clienti
- Preluarea si gestionarea comenzilor si emiterea de facturi si bonuri fiscale
- Gestionarea incasarilor
- Intocmirea si actualizarea bazei de date cu clientii
- Intocmire de rapoarte zilnice si periodice

CERINTE

- studii superioare
- cunostinte PC (word, excel, outlook, powerpoint, navigare internet)
- cunostinte contabilitate primara (emitere facturi, completare registre)
- cunostinte de limba engleza
- tentie deosebita la detalii, capacitatea de a se auto-organiza pentru a indeplini cu succes sarcinile alocate
- persoana prietenoasa, cu excelente abilitati de comunicare
- capacitatea de gestionare a situatiilor dificile in lucrul cu clientii
- capacitate de utilizare eficienta a mijloacelor de lucru
- capacitate de adaptare rapida a situatiilor aparute in mediul de lucru,
- disponibilitate pentru deplasari in interes de serviciu

BENEFICII OFERITE

- Auto
- Telefon
- Laptop