Asistent Manager

global speed trans

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmire nir-uri
- bonuri de consum
- adrese clienti
- arhivarea si transmiterea corespondentei
- utilizarea echipamentelor de birou
- arhivare si sortarea zilnica a documentelor.

CERINTE

- persoana dinamica
- organizata si responsabila ce poseda cunostinte de contabilitate primara
- Microsoft Office si Outlook Express.

BENEFICII OFERITE

transport, telefon.

Global Speed Trans SRL Constanta este o societate romaneasca, cu capital integral privat, specializata in transport rutier de marfa in regim intern si international.

Societatea poate efectua transportul specializat al unei game variate de marfuri: piatra, pietris, nisip, produse laminate, cereale, fier, in semiremorci basculabile, dotate cu prelate. Deasemeni efectueaza si transporturi de containere (20’ si 40’).

Parcul auto al societatii este specializat pentru aceste tipuri de transporturi, fiind alcatuit din 7 autocamioane (IVECO Eurostar, DAF CF, DAF XF, SCANIA, VOLVO FH ), 6 semiremorci basculabile (MOL, SCHWARZMULLER, RICOE, BENALU) si 3 remorci platforme pentru transport containere.