ASISTENT COMERCIAL (Departament MARKETING) -CONSTANTA

SC TABCO CAMPOFRIO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea activitatilor de marketing ale companiei, implementarea si urmarirea in teren a campaniilor/activitatilor promotionale si a politicii de brand Campofrio pentru zona Depozitului Constanta.

CERINTE

- cunostinte temeinice privind procesul de vanzare & marketing
- studii superioare (de specialitate - constituie un avantaj)
- cunoasterea pietei locale constituie un avantaj
- experienta in implementarea si controlul activitatilor din teren
- bune cunostinte de operare PC (Excel, PowerPoint, Word)
- abilitati dezvoltate de analiza, comunicare, prezentare, organizare
- cunostinte limba engleza
- aptitudini de lucru in echipa
- dinamism
- permis conducere (cat. B)

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivant, conditii de munca foarte bune si oportunitatea dezvoltarii carierei intr-un mediu profesionist.

Campofrio este o companie internationala de produse alimentare. Grupul Campofrio de¿ine fabrici în 8 ¿¿ri, de pe 3 continente, ¿i ofer¿ produsele la peste 250 milioane de consumatori din peste 45 de ¿¿ri.