Anunt angajare tipograf pentru tipografie digitala

sc junior group srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

- se ocupa in principal cu pregatirea masinii pentru operatia de tiparire,
-pregatirea materialelor pentru operatia de tiparire,
-realizarea tiparului,
-stocarea si ambalarea tipariturilor,
-manipularea si depozitarea materiilor prime si a materialelor.

CERINTE

- Studii medii/superioare(sau in curs de finalizare);
- Cunostinte avansate de limba engleza;
- Abilitati de organizare, comunicare;
- Capacitate de analiza si atentie la detaliu;
- Experienta in activitati similare constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Mediu profesionist de lucru;
- Colectiv tanar,;
- Participarea la training-uri de perfectionare ;
- Pachet salarial competitiv

SC JUNIOR GROUP SRL - a fost înfiinţată în anul 2002 cu scopul de a furniza produse şi servicii în domeniul IT şi de a oferi consultanţă şi asistentă în vederea accesării programelor de finanţare.
Prin intermediul firmei noastre se pot achiziţiona calculatoare, periferice, consumabile; se pot efectua up-grad-uri la calculatoare, precum şi servicii de întreţinere a echipamentelor, pe bază de contract de service, prin întreţinere lunară la sediul clientului sau pe bază de intervenţie la cerere.Deasemenea gama de echipamenete comercializate include solutii complete de sisteme de securitate, control - acces, supraveghere, antiincendiu precum si diverse servicii de automatizari.