Anunt angajare asistent pedagog Montessori 0-3 ani

Asociatia Copiii Montessori Constanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asociatia Copiii Montessori Constanta cauta asistent pedagog 0-3 ani pentru centru de educatie Montessori. Daca iubesti copiii, esti interesat de educatia alternativa si vrei sa contribui la educatie la un alt nivel te invitam sa aplici pentru postul nostru.

CERINTE

Ar reprezenta un avantaj: exeprienta anterioara de lucru cu copiii, studii pedagogice, o limba straina.
Noi ne dorim sa trimitem o persoana interesata la cursul de asistent pedagog Montessori 0-3 ani in perioada 26.10-06.11.2015.
Asteptam CV-uri pentru acest post, insotite de fotografie si scrisoare de intentie, pana duminica, 18.10.2015, la adresa de mail montessori@montessoriconstanta.ro.
Noi oferim un mediu de lucru prietenos si stimulativ, echipa consolidata si cu o misiune comuna. Toti cei implicati in activitatea asociatiei vor avea posibilitatea sa participe la seminarii si conferinte Montessori. Toate detaliile cu privire la aspectele administrative vor fi discutate in cadrul unui interviu stabilit cu fiecare candidat.