Angajam Expert Contabil/Contabil Autorizat

Incolab Services Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Controlul activitatii financiare si economice a societatii;

-Tinerea contabilitatii;

-Elaborarea declaratiilor fiscale, bilanturi;

-Controlul creantelor si datoriilor;

-Elaborarea rapoartelor solicitate de managerii societatii;

-Mentinerea relatiei cu banca, administratia financiara si cu celelalte instituti (ITM, Casa de Pensii, etc);

-Abilitati avansate de lucru pe calculator (MS Office, experienta operare in softuri de contabilitate);

CERINTE

-Cunostinte solide in domeniul contabil si fiscal;

-Experienta evidenta contabila 3 - 5 ani;

-Cunostinte solide cu privire la legislatia in vigoare in domeniul muncii, relatiilor de munca si legea societatilor comerciale;
-Obligatoriu cunoasterea limbii engleze sau rusa la nivel foarte bun;

-Experienta intr-o companie internationala;

-O recomandare de la locul precedent de munca

BENEFICII OFERITE

-Oportunitati de dezvoltare;

-Personal prietenos;

-Conditii de munca modern

Locul de munca: Port Constanta
Va rugam sa trimiteti CV-ul si scrisoarea de intentie in limba rusa sau engleza pana in data de 08.08.2014 pe adresa de e-mail: incolabromania@cicknet.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Sampling & Analyses of coal, cokes and biomass