Agenti de Securitate

EVOLUTION SECURITY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sa păzească obiectivul, bunurile si valorile nominalizate in planul de paza si sa asigure integritatea acestora;
- Sa incunostiinteze de indata şeful ierarhic si conducerea unităţii beneficiare despre producerea oricărui eveniment;
- Sa respecte cerintele sistemului de management implementat referitor la activitatea desfasurata in timpul executării serviciului si despre masurile luate;

CERINTE

Postul este valabil atat pentru barbati cat si pentru femei.
-constitutie atletica/forma fizica corespunzatoare acestui post;
-seriozitate,corectitudine,adaptabilitate,promptitudine;
-varsta maxima: 50 ani.
Experienta constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Mediu de lucru placut;
- Sanse reale de promovare.
Persoanele interesate pot trimite CV-ul la : evolution.constanta@gmail.com sau sa se prezinte la sediul din Constanta: BD. Tomis nr 143A, etajul 7, ''Institutul de Proiectari'', tel: 0751218488

DESCRIEREA FIRMEI

Paza,protectie,monitorizare si interventie rapida