AGENT VANZARI - ZONA DOBROGEA

SC FOMCO PRODIMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

CAUTAM REPREZENTANT DE VANZARI pentru zona: Tulcea, Constanța, Galați, Vrancea, Buzău, Brăila.
Produse comercializate: Sisteme GPS de urmărire, sonde măsurare, servicii - montaj, urmarire

Sarcini:

- caută și vizitează noi clienți, prezintă produsele și serviciile la nivel de conducere
- gestionează baza de date
- programează întâlnirile
- evaluează nevoile clienţilor
- menţine legătura cu cercul de clienţi existenţi
- generează un nou cerc de clienţi
- generează noi comenzi
- pregăteşte noi contracte personalizate
- lucrează conform regulamentului
- îndeplineşte sarcinile conform aşteptărilor
- raportează conducerii rezultatele săptămânale
- întocmeşte statistici săptămânale

CERINTE

Cerinţe:

- permis de conducere categoria B (cerinţă eliminatorie)
- minim 1 an experienţă în domeniul vânzărilor directe pe teren
- disponibilitate de deplasare în toată țară full time
- cunoștințe Microsoft Office, Internet - la nivel de utilizator
- capacitate de conversaţie
- orientare către rezultate

Constituie avantaj:

- experiență în domeniul vânzarii produselor tehnice
- experienţă în domeniu asemănător
- capacitate excelentă de comunicaţie

BENEFICII OFERITE

Beneficii oferite:

- pregătire completă cu privire la post
- vă învățăm tehnicile de vânzare
- sprijin acordat în activitate
- independenţă în muncă
- poziţie stabilă
- loc de muncă plin de provocări
- salar in funcție de realizări

Compania Fomco Prodimpex S.R.L. (“Fomco”) a fost infiintata in Octombrie 2002 si este o componenta a Grupului Fomco.

Activitatea este structurata pe mai multe directii de business, insa un element essential in aria de activitate, il constituie domeniul tahografelor si a managementului de flota auto.

Avand o experienta de peste 12 ani de activitate in aceste domenii, Fomco ofera Solutia rapida si eficienta pentru a monitoriza activitatea, caracteristicile individuale si starea de functionare, a fiecarui vehicul din flota Dvs.

Fiind un furnizor de top la nivel national si international, detinand un portofoliu de peste 200 de parteneri, Fomco dezvolta si livreaza produse care indeplinesc si satisfac nevoile clientilor sai din Romania si Europa.